Mit BMW Leasing 1.9% oder 0.9% mit integrierter Versicherung
| Body style | Wagon |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'790 kg |
| Kerb weight | 2'255 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 26291/11 |
| Warranty | 36 Monate oder 200000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 250 kW / 340 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Electric range | 602 km |
| Battery capacity | 81.2 kWh |
| New price | CHF 113'850 |
| Price | CHF 71'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.