NAVI car Play APPLE, DAB+, Bluetooth, 3 Plätze, PDC vo.+hi., Rückfahrkamera, ALU BORBET 20, ACC Temp., LANE+FRONT ASSIST
| Body style | Minibus |
| First registration date | 06.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'025 kg |
| Kerb weight | 2'003 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Cubic capacity | 1'996 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate Herstellergarantie |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 6'550 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 8 / 7 / 6 |
| Euro norm | euro-6e |
| New price | CHF 52'950 |
| Price | CHF 41'850 |
Note: actual equipment may differ from that listed.