"inkl. Winterräder"
Garage Gerber AG Matten
Gewerbezentrum Wengelacher 3
Matten bei Interlaken / BE
Tel: 033 516 40 04
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'840 kg |
| Kerb weight | 1'498 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1FC601 |
| Car-Nr. | U-0000000041-10119 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | black |
| Mileage | 62'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 88 kW / 120 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.4 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 163 g/km |
| New price | CHF 30'570 |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.