LEASING 0.00%
RRG Suisse SA - Ecublens - Lausanne
Route de Reculan 11
Ecublens - Lausanne / VD
Tel: 021 706 90 13
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Kerb weight | 1'479 kg |
| Trailer load braked | 1 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | blue |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 132 kW / 180 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 380 km |
| New price | CHF 43'550 |
| Price | CHF 40'680 |
Note: actual equipment may differ from that listed.