***BMW Leasing ab 3.88% mit integrierter Versicherung***
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'325 kg |
| Kerb weight | 2'565 kg |
| Car-Nr. | U-0000000087-449904 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 48 Monate oder 200000 km |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 23'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 258 kW / 351 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.8 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 203 g/km |
| New price | CHF 173'500 |
| Price | CHF 106'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.