***BMW Leasing ab 0.9% mit integrierter Versicherung***
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'150 kg |
| Kerb weight | 2'732 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Type approval number | 1BV771 |
| Car-Nr. | U-0000000091-449904 |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km Bei Übernahme 12 Monate oder 30000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Green |
| Mileage | 38'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 290 kW / 394 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.3 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 30 g/km |
| Electric range | 88 km |
| Battery capacity | 22.3 kWh |
| New price | CHF 129'260 |
| Price | CHF 59'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.