SUV mit Automat und 4x4
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 1'959 kg |
| Kerb weight | 1'575 kg |
| Type approval number | X |
| Chassis Number (VIN) | KL1PD56L9MB183465 |
| Car-Nr. | 183465 |
| Cubic capacity | 1'338 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate Vollgarantie |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | grey |
| Mileage | 25'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 115 kW / 155 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 12.2023 |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 24'900 |
| Price | CHF 25'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.