Rückfahrkamera, LED- Scheinwerfer, Navigationssystem, Keyless
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | Van |
| First registration date | 02.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'150 kg |
| Kerb weight | 1'820 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 184D20066807 |
| Cubic capacity | 1'500 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 3 Monate oder 5000 km 03 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 102'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 84 kW / 114 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.5 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 170 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 36'383 |
| Price | CHF 22'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.