Expertisé le 23.02.2022 / Roule bien / Témoin airbag allumé / Pour export
| Body style | Sedan |
| First registration date | 03.2005 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'475 kg |
| Kerb weight | 1'080 kg |
| Type approval number | 1na225 |
| Chassis Number (VIN) | sjnfbak12u1370384 |
| Cubic capacity | 1'240 cc |
| Cylinders | 4 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | yellow |
| Interior colour | black |
| Mileage | 137'700 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 59 kW / 80 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2022 |
| Fuel consumption | 7.4 / 5.1 / 5.9 |
| Energy efficiency | B |
| CO2 emissions | 143 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 1'699 |
Note: actual equipment may differ from that listed.