El. Panoramadach, Sitz-Lenkradheizung, Carplay/Android Auto, Rückfahrkamera, Keyless, 18 Zoll Alu Räder
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'475 kg |
| Kerb weight | 2'075 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Car-Nr. | 5758 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 177 kW / 240 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| Electric range | 47 km |
| Battery capacity | 11.4 kWh |
| New price | CHF 57'490 |
| Price | CHF 35'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.