Garantie 5ans ou 100'000km
Amaral Automobiles Sàrl
Rte de la Serbache 6
La Roche / FR
Tel: 026 413 32 79
Tel: 076 565 32 75
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 12.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'655 kg |
| Kerb weight | 1'330 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | black |
| Mileage | 17'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 36'750 |
| Price | CHF 22'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.