ab Service, MFK und neuer Kupplung / + Ablieferungspauschale inkl. Vignette und vollem Tank Fr. 390.00
Auto-Center H.R. Flückiger AG
Langenthalstrasse 61
Aarwangen / BE
Tel: 062 516 81 07
| Body style | Van |
| First registration date | 04.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'075 kg |
| Kerb weight | 1'645 kg |
| Trailer load braked | 1'350 kg |
| Type approval number | 1CF470 |
| Car-Nr. | U-0000000002-655301 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 184'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 131 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.1 / 4.3 / 5 |
| Energy efficiency | B |
| CO2 emissions | 115 g/km |
| New price | CHF 31'960 |
| Price | CHF 7'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.