Bertrand SAUVEGRAIN - Etoile automobile : Disponible sur Whatsapp 079 455 42 84
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Wagon |
| First registration date | 01.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'095 kg |
| Kerb weight | 1'709 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Type approval number | 1MJ403 |
| Car-Nr. | 113-7503693 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 107'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 165 kW / 224 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.9 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 179 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 66'500 |
| Price | CHF 24'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.