Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Sihlbruggstrasse 138
Baar / ZG
Tel: 041 511 17 76
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'560 kg |
| Kerb weight | 2'250 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Type approval number | 1BT370 |
| Car-Nr. | N087579 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 79'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 258 kW / 351 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.2 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 188 g/km |
| New price | CHF 108'710 |
| Price | CHF 42'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.