*** Park Distance Control hinten *** / Klimaanlage / Tempomat / Bluetooth / 2 Schiebetüren mit Fenster / el. Fenster Spiegel / Frisch ab MFK 01.2026 / CH-Fahrzeug / 1. Hand / lückenloses Serviceheft / Kein Unfallfahrzeug
| Body style | Minibus |
| First registration date | 06.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'375 kg |
| Kerb weight | 1'524 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 3OB358 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km ***** 12 Monate / 20'000 km Quality 1 Garantie inklusive ***** |
| Exterior colour | yellow |
| Interior colour | black |
| Mileage | 73'850 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 75 kW / 102 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 4.6 / 4.1 / 6.1 |
| CO2 emissions | 160 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 12'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.