Head-Up, Hinterachslenkung, Luftfederung etc.
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Gross vehicle weight | 2'920 kg |
| Kerb weight | 2'405 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 761544 |
| Warranty | 48 Monate |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 300 kW / 408 PS |
| Doors | 4 |
| Price | CHF 89'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.