Navigationssystem * Adaptiver Tempomat * Sitzheizung Vorne * Spurhalte Assistent
| Body style | Van |
| First registration date | 04.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'065 kg |
| Kerb weight | 1'753 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km Herstellergarantie |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 2'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.6 / 4.3 / 4.7 |
| CO2 emissions | 125 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 48'005 |
| Price | CHF 35'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.