* Service und MFK frisch bei Verkauf * BO * Nackenheizung * Leder * Voll-LED * Windschott * DAB * PDC vo+hi * uvm *
ah Auto AG
Kapplerstrasse 113
Ebnat-Kappel / SG
Tel: 071 444 06 22
Tel: 078 889 74 11
| Body style | convertible |
| First registration date | 02.2015 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'060 kg |
| Kerb weight | 1'745 kg |
| Type approval number | 1AD363 |
| Car-Nr. | 3982 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 162'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 221 kW / 301 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 8.8 / 6.1 / 7.1 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 165 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 83'999 |
| Price | CHF 18'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.