***Head Up Display***360 Grad Kamera***Leder Vienna***Harman Kardon Sound***8fach bereift***
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'300 kg |
| Kerb weight | 1'886 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 120000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 51'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 147 kW / 200 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 58'600 |
| Price | CHF 33'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.