PRIX NEUF CHF 67 250.- / STOCK EN NOIR & GRIS / CROCHET 3.5T / DISPONIBLE RAPIDEMENT - LEASING & REPRISE POSSIBLE
| Body style | Pickup |
| First registration date | 08.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 10 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'796 kg |
| Cubic capacity | 2'261 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 300 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 207 kW / 281 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 11.8 kWh |
| New price | CHF 76'250 |
| Price | CHF 55'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.