1. Hand-Fahrzeug, mit AHK, Werksgarantie, Modell 2023, NP Fr. 75'060.-
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'620 kg |
| Kerb weight | 2'245 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 5924 |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 19'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 150 kW / 203 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 75'060 |
| Price | CHF 34'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.