Super, état, entretien suivi, garantie, expertise du jour, leasing ou financement possible
| Body style | convertible |
| First registration date | 02.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'360 kg |
| Kerb weight | 1'127 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Type approval number | 1fd189 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | white |
| Mileage | 39'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 87 kW / 119 PS |
| Doors | 2 |
| Energy efficiency | A |
| Electric range | 298 km |
| Battery capacity | 42.0 kWh |
| New price | CHF 43'500 |
| Price | CHF 20'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.