PANORAMA*STANDHEIZUNG*ANHAENGEKUPPLUNG*2 KINDERSITZE INTEGRIERT*WINTERRAEDER*
| Body style | Wagon |
| First registration date | 01.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'410 kg |
| Kerb weight | 2'011 kg |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 12 MONATE GARANTIE |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 180'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 62'150 |
| Price | CHF 17'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.