7 places - 4x4 - automatique - navigation - crochet d'attelage amovible
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Wagon |
| First registration date | 06.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'815 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 100/7601723 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Au premier des deux termes atteint. |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 7.3 |
| CO2 emissions | 193 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 86'010 |
| Price | CHF 59'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.