10'750.- de prime de démonstration - Disponible dès le 05.07.2026
Garage Chuard SA
Route de la Maladaire 6
Corcelles / Payerne / VD
Tel: 026 662 43 53
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'870 kg |
| Kerb weight | 1'514 kg |
| Trailer load braked | 1'210 kg |
| Cubic capacity | 1'482 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate Garantie 60 mois avec kilométrage illimité et 60 mois d’assistance dans toute l’Europe. |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 4'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 42'550 |
| Price | CHF 31'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.