Jusqu'à 1'750.00 de primes ou Leasing action 1.99 sur 48 mois, selon conditions.
Garage Chuard SA
Route de la Maladaire 6
Corcelles / Payerne / VD
Tel: 026 662 43 53
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'410 kg |
| Kerb weight | 1'068 kg |
| Trailer load braked | 310 kg |
| Cubic capacity | 998 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate Garantie 60 mois avec kilométrage illimité et 60 mois d’assistance dans toute l’Europe. |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 40 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 46 kW / 63 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 19'550 |
| Price | CHF 17'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.