LARO Automobile GmbH
Emmentalstrasse 79
Konolfingen / BE
Tel: 031 511 61 74
Tel: 079 631 00 30
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 08.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'640 kg |
| Kerb weight | 1'266 kg |
| Trailer load braked | 450 kg |
| Type approval number | 1cj791 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 76'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.2 / 4.4 / 6.4 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 145 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 24'600 |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.