Jusqu'à 9'500.- de primes ou Leasing action 1.99 sur 48 mois, selon conditions.
Garage Chuard SA
Route de la Maladaire 6
Corcelles / Payerne / VD
Tel: 026 662 43 53
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'650 kg |
| Kerb weight | 2'150 kg |
| Trailer load braked | 1'110 kg |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate 60 mois avec kilométrage illimité, 8 ans ou 160'000 kms sur la batterie + 5 ans d'assistan |
| Exterior colour | brown |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 40 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 158 kW / 215 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 1.5 kWh |
| New price | CHF 71'350 |
| Price | CHF 61'850 |
Note: actual equipment may differ from that listed.