Véhicule de démonstration - Pack service 3 ans ou 45'000km
Garage Berset Sàrl
Rte. de la Gruyère 4
Marly / FR
Tel: 026 302 28 64
Tel: 079 213 77 03
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'560 kg |
| Kerb weight | 1'895 kg |
| Trailer load braked | 2'300 kg |
| Type approval number | 1MA204 |
| Car-Nr. | D-0000000847-3164 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 45000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 9'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 243 kW / 330 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 12.6 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 309 g/km |
| New price | CHF 127'706 |
| Price | CHF 105'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.