Garage Bel-Air de Groupe Leuba SA
Avenue des Sports 13
Yverdon-les-Bains / VD
Tel: 024 423 00 60
| Body style | Minibus |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'825 kg |
| Kerb weight | 2'222 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 5002601 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 45'955 |
| Price | CHF 38'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.