Garage Bel-Air de Groupe Leuba SA
Avenue des Sports 13
Yverdon-les-Bains / VD
Tel: 024 423 00 60
| Body style | Minibus |
| First registration date | 06.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'800 kg |
| Kerb weight | 1'961 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 7600501 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km MSI |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 7'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 55'104 |
| Price | CHF 43'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.