Frisch ab MFK Frisch ab Service Frisch Poliert und Gereinigt 8-Fach Bereift Top Konditionen bei Leasing + Finanzierung
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'110 kg |
| Kerb weight | 1'703 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1FM474 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km Auf Wunsch 12 Monate Garantie |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 78'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 88 kW / 120 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 154 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 47'200 |
| Price | CHF 17'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.