ATTENTION : VEHICULE GRELE, HAGELSCHADEN ! MECANIQUE OK, ROULE TRES BIEN VENDU DANS L'ETAT, NON EXPERTISE.
| Body style | Pickup |
| First registration date | 02.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'924 kg |
| Kerb weight | 1'249 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 3DC649 |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 110'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 7.3 / 5.2 / 6 |
| CO2 emissions | 135 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 17'878 |
| Price | CHF 4'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.