VEHICULE CH, ENTRETIEN SUIVI, 1ERE MAIN, CLIMATISATION, RADIO DAB, BLUETOOTH, TEMPOMAT, CAPTEUR DE RECUL, PNEUS ETE+HIVER, EXPERTISE DU JOUR, ***GARANTIE 12 MOIS***
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 08.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'640 kg |
| Kerb weight | 1'185 kg |
| Trailer load braked | 450 kg |
| Type approval number | 1CF897 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km QUALITY1 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 49'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.2 / 4.4 / 7.2 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 163 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 20'670 |
| Price | CHF 12'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.