CH Fahrzeug * Pack Led * Garantie 7 ans / 150'000 km * Version Trend - Premium * Charge Utile 860 kg * Expertise du jour
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | Minibus |
| First registration date | 12.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'815 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Type approval number | 3FN605 |
| Warranty | 84 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 22'690 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 135 kW / 184 PS |
| Doors | 4 |
| Electric range | 317 km |
| Battery capacity | 67.0 kWh |
| New price | CHF 75'070 |
| Price | CHF 24'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.