GARANTIE 12 MOIS, PARFAIT ETAT, PREMIERE MAIN, EXPERTISEE DU JOUR.
| Body style | Sedan |
| First registration date | 09.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'785 kg |
| Kerb weight | 1'459 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | 1AA659 |
| Cubic capacity | 1'368 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 88'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 88 kW / 120 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 177 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 27'300 |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.