Preis inkl. Flottenrabatt
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'135 kg |
| Kerb weight | 1'710 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 22397 |
| Cubic capacity | 1'496 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 137 kW / 187 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 51'750 |
| Price | CHF 45'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.