+Rückfahrkamera+Driving Assistant Plus+Navi Professional, etc+Top Zustand+
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 03.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'730 kg |
| Kerb weight | 1'426 kg |
| Type approval number | 1bn689 |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 67'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 135 kW / 184 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Electric range | 279 km |
| Battery capacity | 37.9 kWh |
| Price | CHF 15'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.