ABT 230PS, Garnissage cuir sur mesure, Lecteur DVD au plafond pour passagers arrières...
Carline Automobiles Boisset SA
Route du Levant 118
Martigny / VS
Tel: 027 721 65 16
| Body style | Van |
| First registration date | 02.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'080 kg |
| Kerb weight | 2'265 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | black |
| Mileage | 93'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 146 kW / 199 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 10.4 / 7.1 / 8.3 |
| CO2 emissions | 218 g/km |
| Price | CHF 41'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.