Groupe AFH Automobiles Forges SA
Boulevard des Eplatures 59
La Chaux-de-Fonds / NE
Tel: 032 843 69 69
| Body style | Minibus |
| First registration date | 01.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 3 |
| Gross vehicle weight | 2'859 kg |
| Kerb weight | 2'022 kg |
| Car-Nr. | 3121.01 |
| Warranty | 120 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 5'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Battery capacity | 75.0 kWh |
| New price | CHF 55'455 |
| Price | CHF 44'950 |
Note: actual equipment may differ from that listed.