SCHWEIZER AUTOMOBILES SA / OG Automobiles SA
Route Industrielle 12
Aigle / VD
Tel: 021 502 10 85
| Body style | Minivan |
| First registration date | 09.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'000 kg |
| Kerb weight | 2'304 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Type approval number | 1vf965 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 216'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 7 / 5.9 / 6.3 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 164 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 53'680 |
| Price | CHF 26'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.