CH-Fahrzeug * Summit Ausstattung * Panorama Glasschiebedach * Automat * 4WD * Leasing ab 3.99% möglich
Garage Arena AG
Weingartenstrasse 70
Naters / VS
Tel: 027 922 93 50
Tel: 079 220 75 40
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'475 kg |
| Kerb weight | 2'075 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1jb726 |
| Car-Nr. | 9355 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate laufende Werksgarantie 36 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 177 kW / 240 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2.1 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 47 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 47 km |
| Battery capacity | 11.4 kWh |
| New price | CHF 59'590 |
| Price | CHF 31'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.