CH-Fahrzeug * N-Line LUX Ausstattung * Automat * 4WD * Fr. 13'500.00 Rabatt!!! Leasing möglich!
Garage Arena AG
Weingartenstrasse 70
Naters / VS
Tel: 027 922 93 50
Tel: 079 220 75 40
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Kerb weight | 2'015 kg |
| Trailer load braked | 1'210 kg |
| Type approval number | 1HC583 |
| Car-Nr. | 6088 |
| Warranty | 60 Monate 5 Jahre Werksgarantie |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 186 kW / 253 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.3 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 30 g/km |
| Euro norm | euro-6e |
| Electric range | 62 km |
| Battery capacity | 19.4 kWh |
| New price | CHF 64'100 |
| Price | CHF 50'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.