Remise exceptionnelle de ''25'330 CHF''. Véhicule de démonstration
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Sedan |
| First registration date | 09.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'670 kg |
| Kerb weight | 2'288 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Cubic capacity | 1'999 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Gold |
| Mileage | 6'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 230 kW / 313 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 103 km |
| New price | CHF 102'230 |
| Price | CHF 69'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.