CH-Fahrzeug, 7 Plätzer, Panoramadach, 360 Kamera, AHK, Leasing, Finanzierung und Eintausch möglich
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'300 kg |
| Kerb weight | 1'986 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 774912 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.3 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 165 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 70'140 |
| Price | CHF 55'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.