Herzlich willkommen bei der Garage Weilenmann AG in Schaan. Wir freuen uns auf Ihre Kontaktnahme und Ihren Besuch bei uns.
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'070 kg |
| Kerb weight | 2'671 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Car-Nr. | 106583 |
| Cubic capacity | 2'925 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km MSI Mercedes Swiss Integral |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 37'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 243 kW / 330 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 123'700 |
| Price | CHF 79'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.