Sondermodell Outdoor - viel Gratis-Ausrüstung inklusive. Verlangen Sie jetzt ein Eintauschangebot
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'475 kg |
| Kerb weight | 2'050 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1XZ706 |
| Car-Nr. | 106730 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate Werksgarantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 9'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 177 kW / 240 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 48 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 11.0 kWh |
| New price | CHF 50'890 |
| Price | CHF 45'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.