**inkl. MSI Plus 4New Garantiverlängerung**Alu Winter-Kompletträder..**
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'090 kg |
| Kerb weight | 2'674 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Car-Nr. | 106773 |
| Cubic capacity | 2'999 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 48 Monate oder 120000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 22'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 280 kW / 381 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 221 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 129'728 |
| Price | CHF 92'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.