Top gepflegtes CH-Fahrzeug aus 1.Hand ( 7 Sitzplätze) ab MFK Service. 12 Mt. Garantie.
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'215 kg |
| Kerb weight | 2'589 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Car-Nr. | 18859 |
| Cubic capacity | 1'999 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 73'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 177 kW / 241 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.7 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 253 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 48'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.