VEHICULE EN PARFAIT ETAT - CONFIGURATION EXCEPTIONNELLE - VISITE ET SERVICE A JOUR
Marc Robin Autobiles Genéve SA
Route de St-Georges 85
Petit-Lancy / GE
Tel: 022 301 42 23
| Body style | convertible |
| First registration date | 01.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'865 kg |
| Kerb weight | 2'578 kg |
| Cubic capacity | 5'950 cc |
| Cylinders | 12 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | Gold |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 5'610 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 485 kW / 659 PS |
| Doors | 2 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 337'400 |
| Price | CHF 289'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.